VET ENERJİ

 

VET ENERJİ, 2009 yılında çıkarılan 5627 Sayılı Enerji Verimliliği Kanunu  çerçevesince T.C Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile T.C Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan “Enerji Verimlilik Danışmanlık”  belgesi alan ilk firmalardan olmakla birlikte, sahip olduğu Yetki Belgesi ile ülkemizin birçok ilinde Enerji Verimliliği Projeleri gerçekleştirmiş ve Enerji Kimlik Belgesi (EKB) uygulamalarını hayata geçirmiştir.

VET ENERJİ Otel, Hastane, Üniversite Kampüsleri, AVM yönetimleri  ve Sanayi Tesisleri ile gerçekleştirdiği işbirliği çerçevesinde “Enerjinin Verimli Kullanılmasına Yönelik Projeler” üretmekte ve mühendislik çözümleri sunmaktadır.

Yurtiçinden ve Yurtdışından alanında öncü ve son teknolojileri uygulayan  partnerlikler geliştiren VET ENERJİ, Enerji Verimliliği teknoloji ürünlerini, işletmelerin enerji tasarrufu sağlayabilmesi ve enerjilerini verimli kullanabilmeleri amacıyla Teknik Yönetimlerin hizmetlerine sunmaktan dolayı mesleki onur ve gurur duymaktadır.

Ayrıca işletmelerin Enerji Verimliliği projelerinin uygulama aşamasında, yurtiçi ve yurtdışı kaynaklardan finansal destekler sağlamaktadır.

 

MİSYONUMUZ

VET ENERJİ, sürdürülebilir kalkınma yolunda enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji yönetim politikasıyla, alanında öncü ve son teknolojileri takip eden hizmetleriyle, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çevrenin korunması ve gelecek nesillerin enerji taleplerine zarar vermeyecek şekilde ülke ekonomisine katkıda bulunan bir Enerji Verimlilik Danışmanlık firması olmayı misyonu haline getirmiş ve sürekli gelişmeyi amaç edinmiştir.

 

VİZYONUMUZ

VET ENERJİ, enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji  alanında,  teknolojilerin kurulum, üretim, işletme ve bakım aşamalarında her adımı takip eden, denetleyen ve dijital enerji izleme ve otomasyon teknolojileriyle izleyen, raporlayan ve geliştiren, aynı anda işletmelerin karbon ayak izini nötr hale getirmelerini sağlayacak şekilde ileri Mühendislik Uygulamaları çözümü sunmayı hedefleyen bir vizyon edinmiştir.

 

DEĞERLERİMİZ

İnsana Saygı ve Sürekli İyileştirme Çatısı altında değerlerimiz;

  • Saygı: Tüm çalışanlarımıza, partnerlerimize ve müşterilerimize her anlamda saygı duyan, her birini anlamak adına gerçek bir efor sarf eden, sorumluluk alan ve karşılıklı güven ilkesinin sağlam inşası için yapabileceğimizin en iyisini yapmayı hedeflemek
  • Takım Çalışması: Hem bireysel, hem de profesyonel büyüme için tüm çalışanlarımızı ve paydaşlarımızı destekler, gelişim için yarattığımız fırsatları paylaşır, takım performansıyla birlikte bireysel performansı da maksimum seviyede tutarız.
  • Zorluklara Meydan Okuma: Hedeflerimize ulaşmak için uzun dönemli vizyonumuz, yaratıcılık ve cesaretimizle zorluk ve engelleri ortadan kaldırmaya veya minimize etmeye çalışmaktır.
  • Sürekli İyileştirme: Müşteri memnuniyetinin artması amacıyla süreçlere yönelik çalışmak, zaman ve teknolojide  kendinden emin  fakat çok hızlı gelişmeler sağlamayı ve maliyetlerimizi düşürerek  hizmet kalitemizi artırmayı amaç edinmek.
  • Yerinde Kalite: Uzlaşma ve güveni sağlam inşa edebilmek ve doğru kararlar verebilmek için müşterilerimizi ziyaret eder ve enerji verimliliği teknoloji  potansiyellerini  yerinde inceleriz.
  • Çevre Bilinci: Paydaşlarımızın ve müşterilerimizin  sadece  kar odaklı proje uygulamalarını benimsemeyip,  çevreye duyarlı sorumluluk projeleri geliştirmelerini ve küresel çevre sorunlarını ortadan kaldıracak  şekilde teknolojik uygulamalar hayata geçirmelerini savunuruz.

 

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Yurtiçinde ve yurtdışında kendi alanında öncü ve son teknolojileri takip eden paydaşlarımızla enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji  alanında, kurulum, üretim, işletme ve bakım aşamalarında denetleyici bir rol oynayarak sistemleri dijital enerji izleme ve otomasyon teknolojileriyle 7/24 izleme ve raporlama temelinde tüm süreçlerin yönetimini gerçekleştiren VET ENERJİ,

  • İşletmelerin mevcut durumlarını detaylı analizler ve ölçümleme teknolojileriyle inceler, enerji verimliliği sağlayabilecek uygulamaları belirler, işletme yönetimlerine  mevcut durum ve ileriki süreçler hakkında ayrıntılı sunum yapar, en doğru teknolojiyi en güvenilir şekilde uygulamak üzere, yönetimlerin geleceğe yönelik kaygılarını, beklentilerini, oluşabilecek riskleri, uygulanacak teknolojilerin faydalarını ve yaratacakları fırsatları göz önünde bulundurup analizler yaparak kararlar alır,  tüm adımları planlayarak her adıma yönelik çözümleri son teknolojiyle uygular, sistemin devamlılığını müşteri memnuniyeti ve maksimum verimlilik elde edecek şekilde sağlar ve yönetimlerin talepleri doğrultusunda ki bu bakış açısıyla  projeyi en güvenilir finansal kaynakları kullanarak hayata geçirebilir.
  • Tüm paydaşlarıyla birlikte son teknolojik gelişmeleri yakından takip eder ve bünyesine kazandırır. Uygulama yaptığı tüm işletmelerde kurulumunu sağladığı sistemleri son teknolojilerle donatarak maksimum enerji verimliliğini yüksek kalite, yerinde ve zamanında uygulamalarla  ekonomik ve müşteri talebine uygun ödeme şartları veya güvenilir finansman kaynaklarıyla gerçekleştirir.
  • Almanya’dan  Enerji Teknolojileri ve Otomasyon Sistemleri alanında eğitim almış deneyimli mühendislik kadrosuyla tüm süreçlerini  “Avrupa Standartları “ na  uygun kalite anlayışıyla yönetir.