Hakkımızda

     VET ENERGY Şirketimiz Enerji Bakanlığı ve Bayındırlık Bakanlığının yetki belgeli kuruluşu olarak, ülkemizin birçok ilinde Enerji Verimliliği çalışmaları ve Enerji Kimlik Belgesi (EKB) uygulamaları gerçekleştirmektedir.

     VET ENERGY, Otel, Hastane, Üniversite Kampüsleri ve AVM yönetimleri ile gerçekleştirdiği işbirliği çerçevesinde Enerjinin verimli kullanılmasına yönelik projeler üretmekte ve mühendislik çözümleri sunmaktadır.

     Yurtiçinden ve Yurtdışından birçok firma ile partnerlikler geliştiren VET ENERGY Enerji verimliliği teknoloji ürünlerini işletmelerin Enerji tasarrufu sağlayabilmesi ve enerjilerini verimli kullanabilmesi amacıyla Teknik Yönetimlerin hizmetlerine sunmaktan dolayı mesleki onur duymaktadır.

     Ayrıca İşletmelerin Enerji verimliliği projelerinin uygulama aşamasında, yurtiçi ve yurtdışı kaynaklardan finansal destekler sağlamaktadır.

     Kısa ve uzun vadeli sağlanan Enerji Verimliliği kredileri ile birçok işletmede yüksek oranda tasarruf ve verimlilik sağlanmasını amaçlayan VET ENERGY özellikle hizmet sektöründe faaliyet gösteren işletmelere maliyetlerin minimize edilmesi konusunda destek olmaktadır.